Obec OPROSTOVICE
oficiální stránky obce

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém

Fulltextové vyhledávání 2.0

Počasí

Pondělí Skoro jasno 25/13 °C
Úterý Oblačno až zataženo s bouřkami 25/12 °C
Středa Jasno 21/13 °C
Čtvrtek Skoro jasno 22/10 °C

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Aktuální informace z Městské knohovny v Přerově

Aktuální informace z Městské knohovny v PřerověDatum konání:
6.1.2021
Datum ukončení:
6.1.2021
Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Aktuální informace a novinky z knihovny 
AKTUÁLNÍ INFORMACE:
    • Na základě usnesení vlády ČR č. 1376 ze dne 23. 12. 2020 o přijetí krizových opatření informujeme, že je knihovna od pondělí 28. 12. 2020 až do odvolání uzavřena. Toto uzavření se týká všech pracovišť knihovny včetně městských poboček, knihoven v místních částech Přerova i výdejních okének. Bližší informace se dozvíte na našich webových stránkách. 
    • Upozorňujeme všechny čtenáře a uživatele knihovny, že s účinností od 1. 1. 2021 dochází ke změnám v Knihovním řádu. Více informací se dočtete v následujícím článku. 
PROBÍHAJÍCÍ A PŘIPRAVOVANÉ AKCE:  
  • Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR a vyhlášení nouzového stavu informujeme návštěvníky a uživatele Městské knihovny v Přerově, že až do odvolání nepořádá knihovna žádné kulturní ani vzdělávací akce pro školy ani veřejnost (kromě akcí konaných online). 
TIPY NA SLUŽBY KNIHOVNY:
  • Zdroje a služby knihoven se i nadále přesouvají do online prostředí. Zjistěte i vy v tomto článku, co všechno vám zavřené knihovny mohou nabídnout přes internet!
  • Knihovna má stále zavřeno, ale vy byste si rádi chvíle klidu a odpočinku zpříjemnili svou oblíbenou četbou? Stahujte z pohodlí vašeho domova elektronické knihy, a to napříč všemi žánry! Postup, jak jednoduše a rychle získat e-knihu do vašeho zařízení, naleznete v našem přehledném manuálu.
  • Chcete si půjčovat prostřednictvím svého uživatelského konta e-knihy, ale vypršela platnost vaší registrace? Obraťte se s tímto požadavkem na nás a zaplaťte registrační poplatek bezhotovostně na účet knihovny! Více se dozvíte v následujícím článku. 
  • Potřebujete vrátit knihy, ale nemáte zrovna cestu do knihovny nebo máme právě zavřeno? Využijte náš KnihoBOX - samoobslužné návratové zařízení pro jednoduché a rychlé vracení knih, které je umístěno v nákupním centru Galerie Přerov v blízkosti infostánku! Více informací o vracení knih touto moderní cestou se dočtete na našich webových stránkách.  
  • Vyhněte se zbytečným upomínkám za pozdě vrácené dokumenty a prodlužte si výpůjčky pomocí svého čtenářského konta v našem on-line katalogu Tritius!